Terminy warsztatów Paverpol

Warsztaty - Niechorz, czyli w Bohaczykowie w każdej znanej mi dziedzinie rękodzieła, a znam ponad 30, liczyłam ostatnio.
Chętnie poprowadzę warsztaty w miejscu Waszego zamieszkania.


wtorek, 26 kwietnia 2011

Paverpol - zajęcia na UTW

Od kilku lat prowadzę zajęcia z rękodzieła na UTW w Sępólnie Kraj. Dotychczas zajmowaliśmy sie głównie pergaminem... ale panie gdy zobaczyły moje prace z paverpolu postanowiły podjąć wyzwanie i sprawdzić swoje możliwości w tej dziedzinie...
Tak więc kilka tygodni temu, rozpoczęłyśmy przygodę z paverpolem, nie były to typowe warsztaty, po prostu spotykałyśmy się tak jak dotychczas co dwa tygodnie na 1-1,5 godziny i po kawałku wykonywałyśmy figury...
Dzisiaj spotkałyśmy się w tym celu ostatni raz - niestety nie wszystkie uczestniczki dotarły... szkoda... niektóre panie zmogła choroba... Z jedenastu osób, które rozpoczęły dzisiaj dotarło pięć...  pokażę wszystkie prace, nie pomijam żadnej!!! Wtedy widać, że każdy może wykonać pracę z paverpolu!
Dzisiaj moje studentki przyznały się, że nie spodziewały się, iż to co będzie efektem końcowym tych zajęć będzie się im podobało, a że to nada się do oglądania, tego to już się kompletnie nie spodziewały!!! Ale efekt końcowy zaskoczył wszystkie, były zachwycone swoimi pierwszymi pracami z paverpolu!!! A ja? No cóż również pierwszy raz miałam tego typu zajęcia na UTW, więc też zadawałam sobie pytanie... czy moje studentki sobie poradzą!!! Moim założeniem na tych zajęciach jest pokazać technikę, ale potem nie wtrącam się, nie interweniuję i nie mówię co to ma być i jak ma wyglądać, każdy robi wg własnego gustu i uznania!!! A jednak okazało się, że owszem!!! Mogę się pochwalić pracami moich studentek!!! Sami zobaczcie!!!

12 komentarzy:

 1. "studentki" poradziły sobie,prace "przednie"

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo koleżanki uniwersytenckie.Zdolne uczennice miałaś!

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkie są ładne ale mnie ujęła pierwsza ma to coś w sobie

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkie bardzo ładne ale ta Dama z parasolką jest najładniejsza, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne prace. Beatko, masz bardzo zdolne studentki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję w imieniu moich studentek!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wasze DAMY są zachwycające!!!! Albo wszystkie dziewczyny takie zdolne albo TY jesteś tak niesamowitą nauczycielką, choć pewnie i jedno i drugie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie dziwią mnie te wspaniałe efekty. Mając taką nauczycielkę jak Ty, byłoby dziwne, gdyby prace nie wyszły!

  OdpowiedzUsuń
 9. No właśnie też uważam że dużą zasługą powstania tak pięknych prac jest Twój sposób nauki.Wielkie gratulacje dla Uczącej i Nauczanych.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. gratuluję Beatko ! jaki Pan taki kram :-)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Taaaa - spodziewałam się, że się przy tym temacie zawstydzę, bo mój paverpol ostatnio leży nieużywany. A tutaj takie piękne figury - brawo dla Uczennic - zdolne Kobitki :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kurcze!!!! Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie. Cieszę się, że jesteś. Dziękuję za każde słowo tutaj pozostawione :)