Terminy warsztatów Paverpol

Warsztaty - Niechorz, czyli w Bohaczykowie w każdej znanej mi dziedzinie rękodzieła, a znam ponad 30, liczyłam ostatnio.
Chętnie poprowadzę warsztaty w miejscu Waszego zamieszkania.


środa, 12 sierpnia 2015

Maleństwo mniejsze

niż poprzednie... ale na większy obwód szyi, o to mi chodziło. W poprzednim właśnie obwód szyi był za mały. Zastosowałam też tak jak mówiłam nici bawełniane i to również zdecydowanie zmieniło układanie się kołnierzyka. Czyli wyciągam wnioski z błędów ;)
Sam kołnierzyk jest zdecydowanie bardziej delikatny, kształt też świetnie się prezentuje na modelu. Nie pokażę na modelu, bo model nie nadaje się do pokazania... a taki jaki by się nadawał na razie ma tylko głowę ;)
Oto kolejny kołnierzyk, tym razem nie kłaniam się Danusi... co do wielkości bo na zdjęciu jest dokładnie oddana wielkośc tego kołnierzyk - a może maleńkość powinnam napisać :)
Dodam jeszcze tylko, że nie jest idealnie biały bo na samym brzegu jest delikatny otok złotą niteczką czego chyba na fotce nie widać.


Pozdrawiam serdecznie, dzisiaj jest całkiem fajnie na zewnątrz - na razie :)


5 komentarzy:

 1. Kołnierzyczek śliczny, delikatny. Pisałaś post o 00.48? Bo tak blogger pokazuje. To może dlatego "całkiem fajnie na zewnątrz" U nas znowu 36 st. C :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałam rano... ale już nie jest tak fajnie ;) miało popadać ale wygląda na to, że tylko miało i na tym się skończy :)

   Usuń
 2. Bardzo piękny kołnierzyk !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ileż to wymaga cierpliwości!

  OdpowiedzUsuń

Witam serdecznie. Cieszę się, że jesteś. Dziękuję za każde słowo tutaj pozostawione :)